STM32L151C6T6TR
pregled izdelka
Številka dela: STM32L151C6T6TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP
Podatkovni listi: STM32L151C6T6TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L151C6T6TR
Številka dela STM32L151C6T6TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48863 pcs Podatkovni list STM32L151C6T6TR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hitrost 32MHz
Serija STM32L1 Velikost RAM-a 10K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 32KB (32K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 48-LQFP Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 37
Velikost EEPROM 4K x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH