STM32L100RCT6
pregled izdelka
Številka dela: STM32L100RCT6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP
Podatkovni listi: STM32L100RCT6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
160 pcs
640 pcs
1120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L100RCT6
Številka dela STM32L100RCT6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17601 pcs Podatkovni list STM32L100RCT6.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-LQFP (10x10)
Hitrost 32MHz Serija STM32L1
Velikost RAM-a 16K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 64-LQFP
Druga imena 497-17513
STM32L100RCT6-ND
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 51
Velikost EEPROM 8K x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)