STM32L151C6T6ATR
pregled izdelka
Številka dela: STM32L151C6T6ATR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L151C6T6ATR
Številka dela STM32L151C6T6ATR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hitrost 32MHz
Serija STM32L1 Velikost RAM-a 10K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 32KB (32K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 37 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 4K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH Podatkovni pretvorniki A/D 16x12b, D/A 2x12b