STM32L072RZT6TR
pregled izdelka
Številka dela: STM32L072RZT6TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka LQFP 64 10X10X1.4 1
Podatkovni listi: STM32L072RZT6TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L072RZT6TR
Številka dela STM32L072RZT6TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis LQFP 64 10X10X1.4 1 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 31205 pcs Podatkovni list STM32L072RZT6TR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-LQFP (10x10)
Hitrost 32MHz Serija STM32L0
Velikost RAM-a 20K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 64-LQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 51 Velikost EEPROM 6K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10) Podatkovni pretvorniki A/D 16x12b, D/A 2x12b