STM32L072RZI6
pregled izdelka
Številka dela: STM32L072RZI6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64UFBGA
Podatkovni listi: 1.STM32L072RZI6.pdf2.STM32L072RZI6.pdf3.STM32L072RZI6.pdf4.STM32L072RZI6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2940 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L072RZI6
Številka dela STM32L072RZI6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64UFBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-UFBGA (5x5)
Hitrost 32MHz Serija STM32L0
Velikost RAM-a 20K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 64-UFBGA
Druga imena 497-16826 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 51
Velikost EEPROM 6K x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 64-UFBGA (5x5)