STM32L073CZT3
pregled izdelka
Številka dela: STM32L073CZT3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 192KB FLASH 48LQFP
Podatkovni listi: 1.STM32L073CZT3.pdf2.STM32L073CZT3.pdf3.STM32L073CZT3.pdf4.STM32L073CZT3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L073CZT3
Številka dela STM32L073CZT3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 192KB FLASH 48LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hitrost 32MHz
Serija STM32L0 Velikost RAM-a 20K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 192KB (192K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 37
Velikost EEPROM 6K x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH