STL60N10F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL60N10F7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL60N10F7
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 12A PWRFLAT5X6
Podatkovni listi: STL60N10F7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL60N10F7
Številka dela STL60N10F7 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 12A PWRFLAT5X6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77744 pcs Podatkovni list STL60N10F7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) 20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (5x6)
Serija DeepGATE™, STripFET™ VII Rds On (Max) @ Id, Vgs 18 mOhm @ 6A, 10V
Odmik moči (maks.) 5W (Ta), 72W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-13879-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1640pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 25nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 46A (Tc) 5W (Ta), 72W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 46A (Tc)