STL65DN3LLH5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL65DN3LLH5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL65DN3LLH5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET 2N-CH 30V 65A POWERFLAT
Podatkovni listi: STL65DN3LLH5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL65DN3LLH5
Številka dela STL65DN3LLH5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET 2N-CH 30V 65A POWERFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44307 pcs Podatkovni list STL65DN3LLH5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.5V @ 250µA Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (5x6)
Serija STripFET™ V Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.5 mOhm @ 9.5A, 10V
Moč - maks 60W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-10881-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1500pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 4.5V
Vrsta FET 2 N-Channel (Dual) Funkcija FET Logic Level Gate
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V natančen opis Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 30V 65A 60W Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 65A Številka osnovnega dela ST*65DN