STL52N25M5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL52N25M5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL52N25M5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 250V 28A POWERFLAT
Podatkovni listi: STL52N25M5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL52N25M5
Številka dela STL52N25M5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 250V 28A POWERFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23151 pcs Podatkovni list STL52N25M5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (5x6)
Serija MDmesh™ V Rds On (Max) @ Id, Vgs 65 mOhm @ 14A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.5W (Ta), 110W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-10783-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1770pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 47nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 250V
natančen opis N-Channel 250V 28A (Tc) 2.5W (Ta), 110W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 28A (Tc)