STL13N65M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL13N65M2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL13N65M2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 6.5A POWERFLAT
Podatkovni listi: STL13N65M2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL13N65M2
Številka dela STL13N65M2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 650V 6.5A POWERFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38277 pcs Podatkovni list STL13N65M2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (5x6) HV
Serija MDmesh™ M2 Rds On (Max) @ Id, Vgs 475 mOhm @ 3A, 10V
Odmik moči (maks.) 52W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-15476-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 590pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 17nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 6.5A (Tc) 52W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) HV Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 6.5A (Tc)