STL13DP10F6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL13DP10F6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL13DP10F6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET 2P-CH 100V 13A PWRFLAT56
Podatkovni listi: STL13DP10F6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL13DP10F6
Številka dela STL13DP10F6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET 2P-CH 100V 13A PWRFLAT56 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 118628 pcs Podatkovni list STL13DP10F6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (5x6)
Serija DeepGATE™, STripFET™ VI Rds On (Max) @ Id, Vgs 180 mOhm @ 1.7A, 10V
Moč - maks 62.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-14987-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 864pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16.5nC @ 10V
Vrsta FET 2 P-Channel (Dual) Funkcija FET Logic Level Gate
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V natančen opis Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 100V 13A 62.5W Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 13A