STL130N6F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL130N6F7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL130N6F7
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 130A F7 8PWRFLAT
Podatkovni listi: STL130N6F7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL130N6F7
Številka dela STL130N6F7 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 60V 130A F7 8PWRFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77620 pcs Podatkovni list STL130N6F7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (5x6)
Serija STripFET™ F7 Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.5 mOhm @ 13A, 10V
Odmik moči (maks.) 4.8W (Ta), 125W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-15910-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2600pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 42nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 130A (Tc) 4.8W (Ta), 125W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 130A (Tc)