STH130N10F3-2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STH130N10F3-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STH130N10F3-2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 120A H2PAK-2
Podatkovni listi: STH130N10F3-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STH130N10F3-2
Številka dela STH130N10F3-2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 120A H2PAK-2 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47056 pcs Podatkovni list STH130N10F3-2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja H2Pak-2
Serija STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.3 mOhm @ 60A, 10V
Odmik moči (maks.) 250W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-13091-2
STH130N10F32
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3305pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 57nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 120A (Tc) 250W (Tc) Surface Mount H2Pak-2 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)