STH110N8F7-2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STH110N8F7-2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STH110N8F7-2
Številka dela STH110N8F7-2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 110825 pcs Podatkovni list
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja H2Pak-2
Serija STripFET™ F7 Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.6 mOhm @ 55A, 10V
Odmik moči (maks.) 170W (Tc) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 45nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 80V
natančen opis N-Channel 80V 110A (Tc) 170W (Tc) Surface Mount H2Pak-2 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 110A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STH110N7F6-2
STH110N7F6-2
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N-CH 68V 80A H2PAK-2
Na zalogi: 161909 pcs
Prenesi:
RFQ
STH140N6F7-6
STH140N6F7-6
Opis: N-CHANNEL 60 V, 0.0028 OHM TYP.,