STH110N10F7-6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STH110N10F7-6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STH110N10F7-6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 110A H2PAK-6
Podatkovni listi: STH110N10F7-6.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STH110N10F7-6
Številka dela STH110N10F7-6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 110A H2PAK-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5001 pcs Podatkovni list STH110N10F7-6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja H2PAK-6
Serija DeepGATE™, STripFET™ VII Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.5 mOhm @ 55A, 10V
Odmik moči (maks.) 150W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-7, D²Pak (6 Leads + Tab) Druga imena 497-13837-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5117pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 72nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 110A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount H2PAK-6 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 110A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STH110N10F7-2
STH110N10F7-2
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N CH 100V 110A H2PAK
Na zalogi: 29997 pcs
Prenesi: STH110N10F7-2.pdf
RFQ
STH-19
STH-19
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: KIT SPACER HEX M/F BRASS 750PC
Na zalogi: 108 pcs
Prenesi: STH-19.pdf
RFQ
STH130N8F7-2
STH130N8F7-2
Opis: MOSFET N-CH 80V 110A H2PAK-2
Na zalogi: 89072 pcs
Prenesi: STH130N8F7-2.pdf
STH12N120K5-2
STH12N120K5-2
Opis: MOSFET N-CH 1200V 12A H2PAK-2
Prenesi: STH12N120K5-2.pdf
STH-22
STH-22
Opis: KIT SPACER HEX ALUM 1500PC
Na zalogi: 123 pcs
Prenesi: STH-22.pdf
STH110N7F6-2
STH110N7F6-2
Opis: MOSFET N-CH 68V 80A H2PAK-2