STGWT40H60DLFB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWT40H60DLFB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGWT40H60DLFB
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 80A 283W TO3P-3L
Podatkovni listi: STGWT40H60DLFB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGWT40H60DLFB
Številka dela STGWT40H60DLFB Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 80A 283W TO3P-3L Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22716 pcs Podatkovni list STGWT40H60DLFB.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 40A
Test Condition 400V, 40A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C -/142ns
Preklop energije 363µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-3P
Serija - Moč - maks 283W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-3P-3, SC-65-3
Druga imena 497-14228-5 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop Gate Charge 210nC
natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 80A 283W Through Hole TO-3P Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 160A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 80A