STGWT30HP65FB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGWT30HP65FB
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT TRENCH 650V 60A TO3P
Podatkovni listi: STGWT30HP65FB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGWT30HP65FB
Številka dela STGWT30HP65FB Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT TRENCH 650V 60A TO3P Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37310 pcs Podatkovni list STGWT30HP65FB.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A
Test Condition 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C -/146ns
Preklop energije 293µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-3P
Serija HB Povratni čas obnovitve (trr) 140ns
Moč - maks 260W Paket / primer TO-3P-3, SC-65-3
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 149nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 650V 60A 260W Through Hole TO-3P
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 120A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 60A