STGWT30H60DFB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWT30H60DFB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGWT30H60DFB
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 60A 260W TO3PL
Podatkovni listi: STGWT30H60DFB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGWT30H60DFB
Številka dela STGWT30H60DFB Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 60A 260W TO3PL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25661 pcs Podatkovni list STGWT30H60DFB.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A
Test Condition 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 37ns/146ns
Preklop energije 383µJ (on), 293µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-3P
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 53ns
Moč - maks 260W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-3P-3, SC-65-3 Druga imena 497-15140-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 149nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 60A 260W Through Hole TO-3P
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 120A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 60A