STGWA60V60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWA60V60DF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGWA60V60DF
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT BIPO 600V 60A TO247-3
Podatkovni listi: STGWA60V60DF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGWA60V60DF
Številka dela STGWA60V60DF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT BIPO 600V 60A TO247-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24987 pcs Podatkovni list STGWA60V60DF.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 60A
Test Condition 400V, 60A, 4.7 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 60ns/208ns
Preklop energije 750µJ (on), 550µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247 Long Leads
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 74ns
Moč - maks 375W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop Gate Charge 334nC
natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 80A 375W Through Hole TO-247 Long Leads Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 240A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 80A