STGWF40V60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWF40V60DF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGWF40V60DF
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT BIPO 600V 40A TO3P
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGWF40V60DF
Številka dela STGWF40V60DF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT BIPO 600V 40A TO3P Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37000 pcs Podatkovni list
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic -
Test Condition - Td (vklop / izklop) @ 25 ° C -
Preklop energije 456µJ (on), 411µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-3PF
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-3PFM, SC-93-3 delovna temperatura 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 40A Through Hole TO-3PF
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 40A