STGWA50M65DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWA50M65DF2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGWA50M65DF2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE
Podatkovni listi: STGWA50M65DF2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
600 pcs
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGWA50M65DF2
Številka dela STGWA50M65DF2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23174 pcs Podatkovni list STGWA50M65DF2.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 50A
Test Condition 400V, 50A, 6.8 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 42ns/130ns
Preklop energije 880µJ (on), 1.57mJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247 Long Leads
Serija M Povratni čas obnovitve (trr) 162ns
Moč - maks 375W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-16973
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 150nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 650V 80A 375W Through Hole TO-247 Long Leads
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 150A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 80A