STGWA40M120DF3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWA40M120DF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGWA40M120DF3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 1200V 80A 468W TO-247-3
Podatkovni listi: STGWA40M120DF3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGWA40M120DF3
Številka dela STGWA40M120DF3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 1200V 80A 468W TO-247-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9150 pcs Podatkovni list STGWA40M120DF3.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 40A
Test Condition 600V, 40A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 35ns/140ns
Preklop energije 1.03mJ (on), 480µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 355ns
Moč - maks 468W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-15003-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 125nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 1200V 80A 468W Through Hole TO-247
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 160A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 80A