STGW40H60DLFB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW40H60DLFB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGW40H60DLFB
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 80A 283W TO-247
Podatkovni listi: STGW40H60DLFB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGW40H60DLFB
Številka dela STGW40H60DLFB Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 80A 283W TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31316 pcs Podatkovni list STGW40H60DLFB.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 40A
Test Condition 400V, 40A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C -/142ns
Preklop energije 363µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija - Moč - maks 283W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
Druga imena 497-14364 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop Gate Charge 210nC
natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 80A 283W Through Hole TO-247 Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 160A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 80A