STGW40H120DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW40H120DF2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGW40H120DF2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 1200V 40A HS TO-247
Podatkovni listi: STGW40H120DF2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGW40H120DF2
Številka dela STGW40H120DF2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 1200V 40A HS TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8260 pcs Podatkovni list STGW40H120DF2.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.6V @ 15V, 40A
Test Condition 600V, 40A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 18ns/152ns
Preklop energije 1mJ (on), 1.32mJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 488ns
Moč - maks 468W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-14715-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 187nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 1200V 80A 468W Through Hole TO-247
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 160A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 80A