STGW40N120KD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW40N120KD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGW40N120KD
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 1200V 80A 240W TO247
Podatkovni listi: STGW40N120KD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STGW40N120KD
Številka dela STGW40N120KD Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 1200V 80A 240W TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5569 pcs Podatkovni list STGW40N120KD.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.85V @ 15V, 30A
Test Condition 960V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 48ns/338ns
Preklop energije 3.7mJ (on), 5.7mJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija PowerMESH™ Povratni čas obnovitve (trr) 84ns
Moč - maks 240W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-10000-5
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT -
Gate Charge 126nC natančen opis IGBT 1200V 80A 240W Through Hole TO-247-3
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 120A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 80A