STGP19NC60S
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP19NC60S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGP19NC60S
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 40A 130W TO220
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGP19NC60S
Številka dela STGP19NC60S Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 40A 130W TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21768 pcs Podatkovni list
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 12A
Test Condition 480V, 12A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 17.5ns/175ns
Preklop energije 135µJ (on), 815µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-220
Serija PowerMESH™ Moč - maks 130W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
Druga imena 497-7012-5 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 54.5nC
natančen opis IGBT 600V 40A 130W Through Hole TO-220 Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 80A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 40A Številka osnovnega dela STG*19NC
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STGP20M65DF2
STGP20M65DF2
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IGBT TRENCH 650V 40A TO220
Na zalogi: 39773 pcs
Prenesi: STGP20M65DF2.pdf
RFQ
STGP19NC60SD
STGP19NC60SD
Opis: IGBT 600V 40A 130W TO220