STGP19NC60HD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP19NC60HD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGP19NC60HD
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 40A 130W TO220
Podatkovni listi: STGP19NC60HD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGP19NC60HD
Številka dela STGP19NC60HD Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 40A 130W TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47528 pcs Podatkovni list STGP19NC60HD.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 12A
Test Condition 390V, 12A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 25ns/97ns
Preklop energije 85µJ (on), 189µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-220
Serija PowerMESH™ Povratni čas obnovitve (trr) 31ns
Moč - maks 130W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-8809-5
STGP19NC60HD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT -
Gate Charge 53nC natančen opis IGBT 600V 40A 130W Through Hole TO-220
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 60A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 40A