STGP18N40LZ
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP18N40LZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGP18N40LZ
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 420V 30A 150W TO220
Podatkovni listi: STGP18N40LZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STGP18N40LZ
Številka dela STGP18N40LZ Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 420V 30A 150W TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3057 pcs Podatkovni list STGP18N40LZ.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 420V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.7V @ 4.5V, 10A
Test Condition 300V, 10A, 5V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 650ns/13.5µs
Preklop energije - Paket naprave za dobavitelja TO-220
Serija PowerMESH™ Moč - maks 150W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
Druga imena 497-12597-5
STGP18N40LZ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Logic
Vrsta IGBT - Gate Charge 29nC
natančen opis IGBT 420V 30A 150W Through Hole TO-220 Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 40A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 30A Številka osnovnega dela STG*18N