STGIPS10K60T
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGIPS10K60T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGIPS10K60T
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOD IPM 600V 10A 25-SDIP
Podatkovni listi: STGIPS10K60T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
132 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGIPS10K60T
Številka dela STGIPS10K60T Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOD IPM 600V 10A 25-SDIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10785 pcs Podatkovni list STGIPS10K60T.pdf
Napetost - izolacija 2500Vrms Napetost 600V
Tip IGBT Serija SLLIMM™
Paket / primer 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm) Druga imena 497-12250
natančen opis Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 10A 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm) Tok 10A