STGIPS10C60
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGIPS10C60 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGIPS10C60
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOD IPM SLLIMM 10A 600V 25SDIP
Podatkovni listi: STGIPS10C60.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
11 pcs
110 pcs
506 pcs
1001 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGIPS10C60
Številka dela STGIPS10C60 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOD IPM SLLIMM 10A 600V 25SDIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8541 pcs Podatkovni list STGIPS10C60.pdf
Napetost - izolacija 2500Vrms Napetost 600V
Tip IGBT Serija SLLIMM™
Paket / primer 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm) Druga imena 497-15004-5
natančen opis Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 10A 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm) Tok 10A