STGIPS14K60T-H
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGIPS14K60T-H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGIPS14K60T-H
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOD IGBT SLLIMM 14A 600V 25SDIP
Podatkovni listi: STGIPS14K60T-H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
132 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGIPS14K60T-H
Številka dela STGIPS14K60T-H Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOD IGBT SLLIMM 14A 600V 25SDIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6181 pcs Podatkovni list STGIPS14K60T-H.pdf
Napetost - izolacija 2500Vrms Napetost 600V
Tip IGBT Serija SLLIMM™
Paket / primer 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm) Druga imena 497-13871-5
natančen opis Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 14A 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm) Tok 14A