STGIPL35K120L1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGIPL35K120L1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGIPL35K120L1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka POWER DRIVER IGBT 1200V SDIP-18L
Podatkovni listi: STGIPL35K120L1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGIPL35K120L1
Številka dela STGIPL35K120L1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis POWER DRIVER IGBT 1200V SDIP-18L Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3691 pcs Podatkovni list STGIPL35K120L1.pdf
Napetost - izolacija 2500Vrms Napetost 1.2kV
Tip IGBT Serija SLLIMM™
Paket / primer 18-PowerDIP Module (1.087", 27.60mm) Druga imena 497-13438
natančen opis Power Driver Module IGBT 1 Phase 1.2kV 35A 18-PowerDIP Module (1.087", 27.60mm) Tok 35A