STGIPL20K60
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGIPL20K60 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGIPL20K60
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOD IPM 3PH INVERTER 38SDIP
Podatkovni listi: STGIPL20K60.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGIPL20K60
Številka dela STGIPL20K60 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOD IPM 3PH INVERTER 38SDIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5664 pcs Podatkovni list STGIPL20K60.pdf
Napetost - izolacija 2500VDC Napetost 600V
Tip IGBT Serija SLLIMM™
Paket / primer 38-PowerDIP Module (1.146", 29.10mm) Druga imena 497-11869-5
natančen opis Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 20A 38-PowerDIP Module (1.146", 29.10mm) Tok 20A