STGIPL14K60
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGIPL14K60 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGIPL14K60
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT IPM MODULE 14A 600V 38SDIP
Podatkovni listi: STGIPL14K60.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGIPL14K60
Številka dela STGIPL14K60 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT IPM MODULE 14A 600V 38SDIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6960 pcs Podatkovni list STGIPL14K60.pdf
Napetost - izolacija 2500VDC Napetost 600V
Tip IGBT Serija SLLIMM™
Paket / primer 38-PowerDIP Module (1.146", 29.10mm) Druga imena 497-10571-5
natančen opis Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 14A 38-PowerDIP Module (1.146", 29.10mm) Tok 14A