STFI11NM65N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STFI11NM65N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STFI11NM65N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N CH 650V 11A I2PAKFP
Podatkovni listi: STFI11NM65N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STFI11NM65N
Številka dela STFI11NM65N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N CH 650V 11A I2PAKFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5534 pcs Podatkovni list STFI11NM65N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I2PAKFP (TO-281)
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 455 mOhm @ 5.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 25W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Full Pack, I²Pak Druga imena 497-13388-5
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 29nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 11A (Tc) 25W (Tc) Through Hole I2PAKFP (TO-281) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)