STFI10LN80K5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STFI10LN80K5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 800V 8A I2PAKFP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije STFI10LN80K5
Številka dela STFI10LN80K5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 800V 8A I2PAKFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4552 pcs Podatkovni list
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I2PAKFP (TO-281)
Serija MDmesh™ K5 Rds On (Max) @ Id, Vgs 630 mOhm @ 4A, 10V
Odmik moči (maks.) 20W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Full Pack, I²Pak delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 427pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 800V natančen opis N-Channel 800V 8A (Tc) 20W (Tc) Through Hole I2PAKFP (TO-281)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 8A (Tc)