STFI130N10F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STFI130N10F3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STFI130N10F3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 46A I2PAKFP
Podatkovni listi: STFI130N10F3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STFI130N10F3
Številka dela STFI130N10F3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 46A I2PAKFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18693 pcs Podatkovni list STFI130N10F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I2PAKFP (TO-281)
Serija STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.6 mOhm @ 23A, 10V
Odmik moči (maks.) 35W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Full Pack, I²Pak Druga imena 497-13579-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3305pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 57nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 46A (Tc) 35W (Tc) Through Hole I2PAKFP (TO-281) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 46A (Tc)