STE40NK90ZD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STE40NK90ZD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STE40NK90ZD
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 900V 40A ISOTOP
Podatkovni listi: STE40NK90ZD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STE40NK90ZD
Številka dela STE40NK90ZD Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 900V 40A ISOTOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2063 pcs Podatkovni list STE40NK90ZD.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 150µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja ISOTOP®
Serija SuperFREDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 180 mOhm @ 20A, 10V
Odmik moči (maks.) 600W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer ISOTOP Druga imena 497-4337-5
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Chassis Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 25000pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 826nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 900V
natančen opis N-Channel 900V 40A (Tc) 600W (Tc) Chassis Mount ISOTOP® Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)