STE40NC60
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STE40NC60 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STE40NC60
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 40A ISOTOP
Podatkovni listi: STE40NC60.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STE40NC60
Številka dela STE40NC60 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 40A ISOTOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2413 pcs Podatkovni list STE40NC60.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja ISOTOP®
Serija PowerMESH™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 130 mOhm @ 20A, 10V
Odmik moči (maks.) 460W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer ISOTOP Druga imena 497-3169-5
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Chassis Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 11100pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 430nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 40A (Tc) 460W (Tc) Chassis Mount ISOTOP® Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)