STE26NA90
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STE26NA90 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STE26NA90
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 900V 26A ISOTOP
Podatkovni listi: STE26NA90.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STE26NA90
Številka dela STE26NA90 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 900V 26A ISOTOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2090 pcs Podatkovni list STE26NA90.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.75V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja ISOTOP®
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 13A, 10V
Odmik moči (maks.) 450W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer ISOTOP Druga imena 497-3168-5
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Chassis Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1770pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 660nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 900V
natančen opis N-Channel 900V 26A (Tc) 450W (Tc) Chassis Mount ISOTOP® Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 26A (Tc)