STD65N55LF3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD65N55LF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD65N55LF3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 55V 80A DPAK
Podatkovni listi: STD65N55LF3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD65N55LF3
Številka dela STD65N55LF3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 55V 80A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86714 pcs Podatkovni list STD65N55LF3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.5 mOhm @ 32A, 10V
Odmik moči (maks.) 110W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-10877-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 20nC @ 5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 55V
natančen opis N-Channel 55V 80A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)