STD60NH03L-1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD60NH03L-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD60NH03L-1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 60A I-PAK
Podatkovni listi: STD60NH03L-1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD60NH03L-1
Številka dela STD60NH03L-1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 60A I-PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 141731 pcs Podatkovni list STD60NH03L-1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 9 mOhm @ 30A, 10V
Odmik moči (maks.) 70W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Druga imena 497-3164-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 21nC @ 5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 60A (Tc) 70W (Tc) Through Hole I-PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)