STD6N60M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD6N60M2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD6N60M2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V DPAK
Podatkovni listi: STD6N60M2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD6N60M2
Številka dela STD6N60M2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 155519 pcs Podatkovni list STD6N60M2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija MDmesh™ II Plus Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.2 Ohm @ 2.25A, 10V
Odmik moči (maks.) 60W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-13939-2
STD6N60M2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 232pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 4.5A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 4.5A (Tc)