STD35NF06T4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD35NF06T4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD35NF06T4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 35A DPAK
Podatkovni listi: STD35NF06T4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STD35NF06T4
Številka dela STD35NF06T4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 60V 35A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 152367 pcs Podatkovni list STD35NF06T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 20 mOhm @ 17.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 80W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-3159-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1300pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 60nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 35A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)