STD30PF03L-1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD30PF03L-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD30PF03L-1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET P-CH 30V 24A IPAK
Podatkovni listi: STD30PF03L-1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD30PF03L-1
Številka dela STD30PF03L-1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET P-CH 30V 24A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106650 pcs Podatkovni list STD30PF03L-1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 28 mOhm @ 12A, 10V
Odmik moči (maks.) 70W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA delovna temperatura 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1670pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 28nC @ 5V Vrsta FET P-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V natančen opis P-Channel 30V 24A (Tc) 70W (Tc) Through Hole I-PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 24A (Tc)