STD35NF06LT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD35NF06LT4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD35NF06LT4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 35A DPAK
Podatkovni listi: STD35NF06LT4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD35NF06LT4
Številka dela STD35NF06LT4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 60V 35A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137874 pcs Podatkovni list STD35NF06LT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 17 mOhm @ 17.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 80W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-7965-2
STD35NF06LT4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1700pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 33nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 35A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STD35P6LLF6
STD35P6LLF6
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET P-CH 60V 35A DPAK
Na zalogi: 176162 pcs
Prenesi: STD35P6LLF6.pdf
RFQ
STD35NF3LLT4
STD35NF3LLT4
Opis: MOSFET N-CH 30V 35A DPAK
Na zalogi: 144469 pcs
Prenesi: STD35NF3LLT4.pdf
RFQ
STD32
STD32
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 32A 240VAC CYLINDR