STD20P3H6AG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD20P3H6AG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD20P3H6AG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET PCH 30V 20A DPAK
Podatkovni listi: 1.STD20P3H6AG.pdf2.STD20P3H6AG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD20P3H6AG
Številka dela STD20P3H6AG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET PCH 30V 20A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 210939 pcs Podatkovni list 1.STD20P3H6AG.pdf2.STD20P3H6AG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija Automotive, AEC-Q101, STripFET™ F6 Rds On (Max) @ Id, Vgs 50 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 40W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 635pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12.8nC @ 10V Vrsta FET P-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V natančen opis P-Channel 30V 20A (Tc) 40W (Tc) Surface Mount DPAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)