STD20N20T4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD20N20T4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD20N20T4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 200V 18A DPAK
Podatkovni listi: STD20N20T4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD20N20T4
Številka dela STD20N20T4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 200V 18A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52947 pcs Podatkovni list STD20N20T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 125 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 90W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-4330-1
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 940pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 39nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 200V
natančen opis N-Channel 200V 18A (Tc) 90W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 18A (Tc)