STD20NF10T4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD20NF10T4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD20NF10T4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N CH 100V 25A DPAK
Podatkovni listi: STD20NF10T4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD20NF10T4
Številka dela STD20NF10T4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N CH 100V 25A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 140003 pcs Podatkovni list STD20NF10T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 15A, 10V
Odmik moči (maks.) 85W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1200pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 55nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V natančen opis N-Channel 100V 25A (Tc) 85W (Tc) Surface Mount DPAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 25A (Tc)