STB80NF55-06T4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB80NF55-06T4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB80NF55-06T4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 55V 80A D2PAK
Podatkovni listi: STB80NF55-06T4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STB80NF55-06T4
Številka dela STB80NF55-06T4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 55V 80A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25975 pcs Podatkovni list STB80NF55-06T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.5 mOhm @ 40A, 10V
Odmik moči (maks.) 300W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-6558-1
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4400pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 189nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 55V
natančen opis N-Channel 55V 80A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)